--Sve i Svasta--
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najljepsi trenuci i nagori sa vasim BFF!

Go down

Najljepsi trenuci i nagori sa vasim BFF! Empty Najljepsi trenuci i nagori sa vasim BFF!

Komentar  Admin Fri Aug 14, 2009 12:10 pm

pa evo ovdje pisite najljepse i najgore trenutke sa vasim BFF..evo ja cu da se prisjetim svojih...najljepsi:kad sam ih upoznala,kad su me pogledale onim svojim sjajnim prekrasnim ocima,drugi najljepsi trenutak kad sam ih vidjela nakon mjesec dana...ima toga puno,ne bih sad da nabrajam...
najgori:kad sam najbolju prijateljicu tj Dajanu u suzama molila da mi oprosti...
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 149
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Music,Tanja i Aleksandra..my life..<3

https://sve-i-svasta-forum.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Najljepsi trenuci i nagori sa vasim BFF! Empty Re: Najljepsi trenuci i nagori sa vasim BFF!

Komentar  Admin Mon Aug 24, 2009 5:27 am

pa evo..napisat cu nesto sto mi se desilo u subotu,znaci prije dva dana..upoznala sam predivnu prijateljicu,i odmah smo postale nerazdvojne..navecer kad je bilo slavlje,ja bila tuzna zbog sestre,a ona meni dodje,i krene mi pjevati tanjine pjesme,i onda me nasmijavala...i ona me prvi put u zivotu nagovorila da idem plesat pred svima...bila sam jako0 sretna,sati su prolazili,a onda se desilo ono najgore,ona je morala krenuti kuci..mama ju je zvala da idu..mi smo otisle do wc-a da se opzdravimo...zagrlila me,a ja njoj kazem,et zavrsilo je...ko zna kad se opet vidimo,mozda tek za prvi maj...kaze ona..a sta ces,mozda se vidimo prije,al male sanse...i ja krenem za njom do izlaza,i nisam mogla,suze su mi bile vec...na licu..onha me opet zagrli i kaze nemoj da places i meni je tesko...i gledala sam kad je odlazila..a poznavale se samo nekoliko sati,a postale smo..nerazdvojne..al nikad je necu zaboraviti...zbo onih rijeci,zbog toga sto me je primijetila da postojim,uvijek cu je pamtiti,obozavam jeee...i ako je nikad vise ne vidim,zauvijek ce biti u mom srcu..
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 149
Join date : 2009-08-12
Age : 28
Mjesto : Music,Tanja i Aleksandra..my life..<3

https://sve-i-svasta-forum.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu